Felületkezelő és szerszámkarbantartó (Referenciaszám: PJ5121)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Győr-Moson-Sopron megye,Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Német tulajdonban lévő, felületkezeléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

FELÜLETKEZELŐ ÉS SZERSZÁMKARBANTARTÓ

Feladatok:
- Elektropolírozásban használt szerszámok elkészítése és karbantartása
- Termékek elektropolírozása

Elvárások:
- Minimum szakmunkás végzettség (előny: lakatos szakmunkás végzettség)
- Megbízhatóság
- Precizitás
- Önálló munkavégzés

Előny:
- Termelésben használt szivattyúk javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
- Fémcsiszolásban szerzett jártasság
- Felületkezelésben szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- 1 műszakos munkarend (06:00-14:00)
- Kiemelt alapbér és mozgóbér
- Családias munkahelyi légkör
- Változatos feladatkör

Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az agnes.danko@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.