Műanyag üzemi vezető(Referenciaszám: PJ5120)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári, autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióban:

Műanyag üzemi vezető

Feladatok:
- Gyártási folyamatok szervezése, irányítása és felügyelete eltérések észlelése esetén intézkedik
- A rendelkezésre álló gépek, berendezések optimális elrendezésének és rendszerbe illesztésének meghatározása.
- A vonatkozó termelési és határidős tervek teljesítésének betartatása és ellenőrzése.
- Felelősség hatósági és vevői követelmények követésében, gyártási előírások betartatása.
- A gyártási részleg hatékony munkavégzésének, fegyelmének felügyelete,üzemi rend fenntartása
- Beosztott munkatársak irányítása, megfelelő oktatások biztosítása, valamint motiválása, szakmai fejlődés elősegítése.
-A gyártásban felmerülő minőségi problémák hatékony és konstruktív kezelése. Együttműködés a minőségellenőrzéssel a felmerülő eltérések mielőbbi megszüntetésére.

Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség
- Termelési területen szerzett 3 év tapasztalat
- Felhasználói szintű számítóépes ismeret
- Jó probléma és kommunikációs képesség

Amit kínálunk:
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
- Fiatal csapat, minimális szervezeti hierarchia, remek munkahelyi légkör
- Kedvező juttatási csomag, cafereria (Erzsébet utalvány, SZÉP kártya)
- Szakmai képzés támogatása
- Lakhatási támogatás

Kérjük, a magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az andras.galgovszki@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Galgovszki Andras
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.