Analitikai gyakornok (Referenciaszám: PJ5043)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti, IV. kerületi partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:

Analitikai gyakornok

Feladatok:
- HPLC GC mérések és kromatográfiás szoftver alkalmazása
- HPLC, GC stabilitás vizsgálatok
- HPLC, GC módszervalidálás
- Vízmeghatározás
- Vékonyréteg kromatográfiás vizsgálatok
- Analitika szervezet napi munkájának támogatása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Vegyészmérnök tanulmányok
- Heti minimum 20 óra vállalása
- Felhasználó szintű MS Office ismeretek
- Precizitás

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a farkas.margit@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Margit Farkas
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.