Könyvelő (Referenciaszám: PJ4962)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Százhalombatta
Munkaidő
teljes munkaidő

Dinamikusan fejlődő, százhalombattai autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:
- Számlák, bankszámla kivonatok könyvelése, kontírozása
- Tárgyi eszközök nyilvántartása, értékcsökkenések könyvelése
- Adóbevallások készítése, részvétel adóhatósági ellenőrzésben
- ÁFA bevallások, KSH, MNB statisztikák elkészítése
- Havi/év végi zárásban való részvétel
- Kimutatások, jelentések készítése

Elvárások:
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
- Határozott fellépés
- Jó kommunikációs készség

Előny:
- Középszintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Takács Gabriella
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.