Alapanyagszükséglet-tervező (Referenciaszám: PJ4958)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Nemzetközi partnercégünk, kiemelt karrierlehetőségekkel rendelkező magyarországi szervezete munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Alapanyagszükséglet-tervező

Feladatok:
Nemzetközi együttműködésben:
- Alap- és csomagolóanyag készlet tervek készítése.
- Alapanyag előrejelzések elkészítése, azok rendszeres küldése a beszállítók felé.
- Alapanyag rendelések elkészítése SAP-ban, a rendelés kiküldése, a visszaigazolás és az anyagbeérkezés követése.
- Reklamációk kezelése.
- A teljesítményt mérő mutatószámok riportolása.
- Projektekben való részvétel.
- A társosztályokkal, beszállítókkal történő jó kapcsolattartás.
- Új alapanyagok kezelése.

Elvárások:
- Felsőfokú gazdasági végzettség,
- Ms Office magas szintű ismerete,
- Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban,
- 2-3 éves tervezési és / vagy beszerzési/logisztikai területen szerzett tapasztalat,
- Jó kommunikációs készség,
- Proaktivitás, nyitottság.

Előny:
- Termeléstervezésben szerzett tapasztalat,
- Élelmiszeripari tapasztalat,
- SAP ismeret.

Amit a megbízónk kínál:

- Az Örs vezér tér, Határ út, Soroksári út érintésével közlekedő vállalati autóbuszjárat,
- Versenyképes jövedelem és cafetéria,
- utazási támogatás,
- Dinamikus csapat,
- nemzetközi munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti (Budapestről céges buszok biztosítják a bejárást)

Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Szlanka Eszter kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével (PJ4958) eszter.szlanka@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szlanka Eszter
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.