Hitelügyintéző (Kintlévőség kezelő) (Referenciaszám: PJ4931)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Dunaharasztin lévő partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

HITELÜGYINTÉZŐ (KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ)

(Referenciaszám:PJ4931)

Feladatok

- A cég vevőinek áruszállításból és/vagy szolgáltatásból keletkezett kintlévőségének kezelése, behajtása.

- A lejárt számlákkal kapcsolatban a partnerek telefonos emlékeztetése, felszólítása.

- A vevőkkel és lejárt tartozásaikkal kapcsolatos riportok elkészítése és kommunikálása a külső és belső partnerek felé.

- Felszólító levelek kiküldése a nem fizető partnereknek.

- A vevő felfüggesztése, aktivizálása az SAP rendszerben.

- Szükséges dokumentumok összekészítése a jogi osztály részére inkasszó vagy peresítés céljából.

- Behajthatatlan követelések előkészítése leírásra.

Elvárások

- Minimum 1 év kintlévőség-kezelésben szerzett tapasztalat

- alapfokú angol nyelvtudás

- középfokú végzettség

- felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)

- monotonitás tűrés

- alapos, precíz munkavégzés

- jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség

Előny

- SAP ERP modul használatában szerzett tapasztalat

- Excel kiemelt szintű ismerete

Amit nyújtani tudunk

Dinamikusan változó nemzetközi környezetben kihívásokkal teli munkavégzés. A közlekedést Budapestről vállalati autóbusszal az Örs Vezér tér, Határ út érintésével biztosítjuk.

Jelentkezés: Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szlanka Eszter kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az eszter.szlanka@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.Érdeklődni a következő elérhetőségen tud: 20/391 57 15
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:http://www.pannonjob.hu/html/terms.php
Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szlanka Eszter
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.