Operatív vezető (Referenciaszám: PJ4926)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Távközlési tervezéssel, kivitelezéssel és nyilvánartással foglalkozó magyarországi partnercégünk keres projektjeinek koordinálására és lebonyolítására

Operatív vezető

munkatársat

A pozíciót betöltő feladatai:

- Elektronikus távközlési hálózatok oszlopsoron, (alépítményben) során

alvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése;

- Munkák előkészítése (anyagbiztosítás, megrendelések feladása),

munkák anyag és munkaelszámolásának felülvizsgálata, elkészítése;

- Szakértőként és vezetőként részvétel a vállalat feladataiban;

- Optikai és erősáramú hálózatok tervezési és engedélyeztetési feladatainak koordinálása;

- Munkát követő műszaki átvételek, építési napló vezetése;

- Műszaki támogatás az alvállalkozók felé.

A pozíció betöltőjével szembeni elvárások:

- Felsőfokú villamosmérnöki/távközlési végzettséggel rendelkezik;

- Optikai, távközlési hálózatok tervezésében való tapasztalattal rendelkezik;

- Vezetői, tervezői tapasztalat, távközlési tervezői engedély;

- AutoCAD tervezői szintű ismerete;

Amit a cég nyújt:

- Versenyképes juttatási csomag;

- Karrier és fejlődési lehetőség távközlési és vezetői területen;

- Családias, barátságos munkakörnyezet.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Daniel Szilagyi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.