Portfólió menedzsment munkatárs (Referenciaszám: PJ4669)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti pénzintézet számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Portfólió menedzsment munkatárs

Feladatok:
-A kölcsön folyósítását követően előforduló bármilyen beérkező ügyfélkérelem és ügyfélkérdések feldolgozása, a hozzá kapcsolódó tevékenységek elvégzése
- A hitelgondozás során felmerülő ügyfélkérelmek jóváhagyása

- Jóváhagyott kérelmekhez tartozó szerződések és egyéb szükséges dokumentumok elkészítése
- Ügyfél tájékoztatáshoz szükséges telefonhívások és személyes ügyfélszolgálati tevékenység végzése
- Javaslattétel a szabályzatok, munkafolyamatok megváltoztatására
- Szükség esetén szakmai konzultáció a társterületekkel
- A területhez tartozó rendszerspecifikációk készítésében való részvétel, fejlesztések tesztelése
- Egyéb back office és adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:
- Jelzáloghitelezési, banki tapasztalat
- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
- Önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
- Megbízható személyiség
- Precíz, felelősségteljes, gyors munkavégzés
- Terhelhetőség, gyors tanulási készség

Munkavégzés helye:
- Budapest, VI. kerület

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Balogh Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az barbara.balogh@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Balogh Barbara
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.