Portfólió menedzsment munkatárs (Referenciaszám: PJ4669)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti pénzintézet számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Portfólió menedzsment munkatárs

Feladatok:
-A kölcsön folyósítását követően előforduló bármilyen beérkező ügyfélkérelem és ügyfélkérdések feldolgozása, a hozzá kapcsolódó tevékenységek elvégzése
- A hitelgondozás során felmerülő ügyfélkérelmek jóváhagyása

- Jóváhagyott kérelmekhez tartozó szerződések és egyéb szükséges dokumentumok elkészítése
- Ügyfél tájékoztatáshoz szükséges telefonhívások és személyes ügyfélszolgálati tevékenység végzése
- Javaslattétel a szabályzatok, munkafolyamatok megváltoztatására
- Szükség esetén szakmai konzultáció a társterületekkel
- A területhez tartozó rendszerspecifikációk készítésében való részvétel, fejlesztések tesztelése
- Egyéb back office és adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:
- Jelzáloghitelezési, banki tapasztalat
- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
- Önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
- Megbízható személyiség
- Precíz, felelősségteljes, gyors munkavégzés
- Terhelhetőség, gyors tanulási készség

Munkavégzés helye:
- Budapest, VI. kerület

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Balogh Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az barbara.balogh@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.