Elektromos karbantartó operátor (Referenciaszám: PJ4319)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Újhartyán
Munkaidő
teljes munkaidő

Újhartyáni partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

Elektromos karbantartási operátor

Feladatok:

  • A szendvicspanel gyártósor kiszolgálása, a manuális munkafolyamatok teljeskörű ismerete és aktív gyakorlása.

  • A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeinek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése.

  • Aktív részvétel a tervszerű megelőző karbantartások elvégzésében, amelyeket saját technikusaink végeznek, képesítésnek megfelelően.

  • Gyártó berendezések hibáinak feltárása, azonnali közbeavatkozások szükség szerint, hiba elemzése.

  • Karbantartási dokumentációk vezetése.

  • A termeléssel összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel követése.

  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, a felmerülő problémák azonnali megoldása.

  • Javaslattétel és/vagy döntéshozatal a műszakban felmerülő akadályok elhárítására.

Elvárások:

  • Gépbeállítói, karbantartói szakmai tapasztalat.

  • Minimum középfokú elektromos technikusi végzettség.

  • Elektronikai ismeretek.

Előny:

  • PLC rendszerek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Biztos, dinamikusan növekvő hátterű, nemzetközi vállalat.

  • Szakmai kihívások, előrelépési lehetőség.

  • Megbecsülés egy fiatalos, motiváló csapatban

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Fekete Viktória kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a viktoria.fekete@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1 / 260 2094

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Fekete Vitoria
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.