Minőségbiztosítási mérnök (Referenciaszám: PJ4299)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:
- Vevői kapcsolattartás

- Minőségügyi dokumentumok készítése
- Vevői reklamációk kezelése, kivizsgálása
- Termelési területek minőségügyi támogatása
- Részvétel a termelő eszközök jóváhagyásában
- Belső hibaanalízisek készítése, akciók definiálása
- Külső-belső auditokon való aktív részvétel
- A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése
- Aktív szerepvállalás egy jól működő EHS kultúra kiépítésében

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség

- Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói cégnél
- Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
- APQP folyamatokban való jártasság
- PPAP dokumentációk készítésében való jártasság (FMEA, CP, folyamatképesség vizsgálatok, mérőeszköz analízisek)
- Különböző minőségügyi technikák ismerete (5WHY, Ishikawa)
- Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:
-ISO-TS 16949 auditori képesítés, és/ vagy VDA 6.3 auditori képesítés, IMDS rendszer használatának ismerete

Amit partnerünk nyújt:
- Versenyképes juttatási csomag

- Szakmai fejlődés, és karrier lehetőség
- Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az andras.galgovszki@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Galgovszki Andras
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.