Műszaki tanácsadó (ipari automatizálás) (Referenciaszám: PJ4207)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Somogy megye
Munkaidő
teljes munkaidő

A világ TOP 50 leginnovatívabb vállalatának most induló kaposvári irodája részére keresünk ipari automatizálási területre munkatársat
MŰSZAKI TANÁCSADÓ ( ipari automatizálás) pozícióba.

Feladatok:
- Meglévő és új projektek, ajánlatok illetve megrendelések követése, kezelése

- Új iroda beindításában történő aktív részvétel
- Értékesítő kollégák munkájának műszaki támogatása
- Vevőknél történő helyszíni feladatfelmérések végrehajtása
- Személyes konzultáció a kollégákkal és a vevőkkel
- Folyamatos kapcsolattartás az anyacég műszaki tanácsadóival
- Műszaki dokumentációk naprakészen tartása
- Kezelési utasítások elkészítése, folyamatos frissítése
- Reklamációk kivizsgálása, feldolgozása és megfelelően történő kezelése
- Új termékek megjelenésének és a régiek módosításának követése

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előny)

- Pneumatikus rendszerek ismerete
- Szakspecifikus területen szerzett néhány éves tapasztalat
- Aktív, angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
- B kategóriás vezetői engedély
- Csapatjátékos szemlélet
- Jó kommunikációs készség, határozottság

Amit megbízónk kínál:

Megbízónk hazánkban évek óta jelen lévő közepes méretű cég, amely további bővülés elé néz az elkövetkező időszakban. Családias, összetartó csapatukba keresik kollegájukat, aki szívesen tanul, önálló feladatokra vágyik és részt akar vállalni új iroda beindításához szükséges szervezési feladatokban is. A leendő kollega mélyen érdeklődik a pneumatikus rendszerek iránt, szívesen tart kapcsolatot külső partnerekkel és ad tanácsot vállalati ügyfeleknek. Vállalja, hogy a betanulási időt a cég magyarországi központjában tölti (kb. 3 hónap).

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az andras.galgovszki@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Galgovszki Andras
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.