PL/SQL fejlesztő (Referenciaszám: PJ4198)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Nagyléptékű informatikai rendszerekkel foglalkozó budapesti partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

PL/SQL fejlesztő

Feladatok:
- A belső fejlesztői csapat rendszerszervező feladatainak ellátása
- Igényfelmérés, szakmai egyeztetéseken való részvétel
- Rendszertervek készítése, meglévő rendszerek továbbfejlesztése
- Fejlesztés nyomon követése
- Dokumentálás, tesztelés, statisztikák készítése
- Bevezetésben történő aktív közreműködés

Elvárások:
- Erős SQL és PL/SQL ismeretek
- Tapasztalat informatikai rendszerek és felületek tervezésében
- Jó elemző- és szervező-készség
- Projekt adminisztrációs ismeretek

Előnyt jelent:
- Felsőfokú informatikai végzettség

- Business Analyst tapasztalat
- SW/Rendszer architekt háttér
- Oracle eszközök ismerete
- Relációs adatbázis-tervezés ismerete
- WEB technológiák ismerete
- Egyéb adatbázis kezelők ismerete

Amit partnerünk kínál:
- Hosszú távú, szakmailag kihívást jelentő projekt
- Kiemelkedő bérezés
- Modern, jól megközelíthető belvárosi iroda
- Közvetlen csapat

Kérjük, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Katona Krisztián részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a krisztian.katona@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Regisztrációs szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Krisztian Katona
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.