Betároló (Referenciaszám: PJ4164)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Dunakeszi
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnercégünk Dunakeszi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe hosszú távra:

Betároló

Feladatok:
- termékek elhelyezése a tárhelyeken
- vonalkód olvasó használata a feladat elvégzéséhez
- pakolási feladatok

Elvárások:
- 2 műszak vállalása

- jó fizikum (dobozok emelgetéséhez)
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- önálló, precíz munkavégzés
- erkölcsi bizonyítvány

Amit a megbízónk kínál:
- Jó megközelíthetőség Újpest központból céges buszokkal
- Korrekt bérezés: alapbér + cafeteria + bónusz

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a annamaria.cservenak@pannonjob.hu címre illetve a +36209739912 telefonszámon is érdeklődhet az állás iránt. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Cservenak Annamaria
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.