.NET fejlesztő (junior/senior) (Referenciaszám: PJ4123)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Alkalmazásfejlesztéssel és IT tanácsadással foglalkozó partnerünk budapesti irodája részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Junior/Senior .NET fejlesztő

Feladatok:
- vállalati alkalmazások fejlesztése agilis fejlesztői csapatban

- közreműködés nemzetközi projektekben
- legfrissebb technológiai eszközök alkalmazása
- objektum-orientált, tiszta kód írása

- senior fejlesztő további feladatai: kollégák mentorálása, csapat segítése, agilis módszertan alkalmazása

Követelmények:
- .NET fejlesztési ismeretek
- ORM keretrendszerek ismerete (pl: Entity Framework, NHibernate)
- devops eszközök ismerete (pl: Git, NuGet, FxCop, StyleCop, Jenkins, Sonar, TFS)
- felhő-technológiák ismerete (pl: Azure, AWS)
- adatbázis ismeretek

Előnyök:
- legalább három év fejlesztési tapasztalat (.NET)
- UI és UX ismeretek
- nyitottság új ismeretek elsajátítására

Amit partnercégünk kínál:
- Nagyszerű csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Rendszeres visszajelzések
- Házon belüli szolgáltatások, biztosítások

Kérjük, fényképes önéletrajzát csatolva küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a krisztian.katona@pannonjob.hu címre a referenciaszám (PJ4123) megjelölésével. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Krisztian Katona
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.