Üzleti elemző (Referenciaszám: PJ4118)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Alkalmazásfejlesztéssel és IT tanácsadással foglalkozó partnerünk budapesti irodája részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Üzleti elemző

Feladatok:
- A belső fejlesztői csapat rendszerszervezői feladatainak ellátása

- Igényfelmérés, szakmai egyeztetéseken való részvétel
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Fejlesztés nyomon követése, üzleti célok elérése
- Dokumentáció, QA specifikáció elkészítése

Követelmények:
- 2-3 év business analyst tapasztalat
- Office eszközök ismerete
- Projektkezelők (Jira, Redmine, VersionOne stb.) ismerete

Amit partnercégünk kínál:
- Nagyszerű csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Rendszeres visszajelzések
- Házon belüli szolgáltatások, biztosítások

Kérjük, fényképes önéletrajzát csatolva küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a krisztian.katona@pannonjob.hu címre a referenciaszám (PJ4118) megjelölésével. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Krisztian Katona
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.