Minőségbiztosítási mérnök gyakornok (Referenciaszám: PJ4049)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Szigetszentmiklós, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára keresünk diák munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Minőségbiztosítási mérnök gyakornok

Feladatok:
- Gyártási folyamatok minőségi támogatása, gyakorlott QA mérnöki támogatással
- Gyártási adatok gyűjtése, elemzése és kiértékelése
- Folyamatjavító intézkedések a társosztályok bevonásával
- Heti/havi/éves minőségügyi jelentések készítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Tanulmányok folytatása minőségbiztosítási, villamosmérnök, gépészmérnök, folyamatmérnök, gyártómérnök vagy mechatronika mérnök szakon
- Heti minimum 3 nap vállalása hétköznapokon 8-16.30 közt (6 - 14.30 és 14.30 - 23 óra közti munkaidő vállalása is lehetséges)
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit partnercégünk kínál:
- Karrierlehetőség
- Modern, barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (ingyenes céges busszal a Népligettől kb. 35 perc)

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küld el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a farkas.margit@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válasszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Margit Farkas
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.