Német nyelvű ügyfélkapcsolati munkatárs (Referenciaszám: PJ3982)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Budaörs, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Budaörsi multinacionális megbízónk számára keresünk NÉMETÜL magas szinten beszélő kollégákat az alábbi munkakörbe:

Ügyfélkapcsolati munkatárs - német nyelvtudással

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
- német autókereskedések megkereséseinek fogadása telefonon, email-en,

- autóalkatrészekkel, megrendelésekkel kapcsolatos információnyújtás, problémamegoldás,
- segítségnyújtás a cég saját, belső elektronikus rendszereit használva,
- napi szintú német kommunikáció.

Elvárások:
- felsőfokú, szinte anyanyelvi szintű német nyelvtudás,

- alapszintű angol nyelvtudás írásban (angol nyelvű számítógépes rendszerek problémamentes kezeléséhez),
- minimum középfokú iskolai végzettség,

Amit megbízónk kínál:
- logisztika, szállítmányozási terület megismerése,
- betanítási időszak, folyamatos képzések,
- versenyképes fizetés + cafetéria + bejárási támogatás

- fiatalos, jó hangulatú csapat,
- hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, fix munkaidővel.

Munkavégzés helye: Budaörs (utazási támogatás biztosított!) kijutás: 40,40B,40E,88,140,140A,142,188E, 240 busszal
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ3982) patricia.palvolgyi@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Patricia Palvolgyi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.