Senior PHP fejlesztő (PJ3788)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Hosszú távú, nagyléptékű informatikai projekthez keresünk budapesti partnercégünk számára jelölteket az alábbi pozícióba:

Senior PHP programozó

Feladatok:
- Egyedi informatikai rendszerek fejlesztése
- Pályázatkezelő rendszerek tervezése

Elvárások:
- Legalább 2-3 év gyakorlat PHP programozásban
- OOP, MVC ismeret
- Alapvető adatbázis ismeretek (MYSQL/ORACLE)
- Nagy munkabírás, terhelhetőség
- Képesség új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent:
- Yii keretrendszer ismerete
- CodeIgniter, Zend Framework, Symfony, CakePHP vagy ezekhez hasonló keretrendszer ismerete
- ORM ismeret, natív javascript, jQuery, jQueryUI ismerete
- PL/SQL (Oracle) ismeretek
- Szervezői készség
- Haladó adatbázis ismeretek
- Verziókezelő ismerete (git, svn, stb.)
- Felsőfokú végzettség
- Angol nyelvismeret

Amit partnerünk kínál:
- Hosszú távú, szakmailag kihívást jelentő projekt
- Kiemelkedő bérezés!
- Modern, jól megközelíthető belvárosi iroda
- Közvetlen csapat

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Katona Krisztián részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a krisztian.katona@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Regisztrációs szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Krisztian Katona
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.