Targoncavezető (Referenciaszám: PJ3493)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári élelmiszeripari partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörre:

Targoncavezető

Feladatok:
- Targonca vezetése

- Raktárosi feladatok ellátása
- Napi adminisztráció elvégezése
- Anyagmozgatás, rakodás

Elvárások:
- Folyamatos 3 műszak vállalása
- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- OKJ-s Targoncavezetői engedély
- Megbízhatóság, önállóság

Amit megbízónk kínál:
- Hosszútávú munkalehetőség
- Kiemelkedő bérezés, cafeteria
- Utazástámogatás, céges járat

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a balint.balla@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-326-1996

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.