Gépkezelő-Újhartyán (Referenciaszám: PJ201)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Újhartyán
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Újhartyáni partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Feladatok:
- Szendvicspanel gyártósor gépegységeinek üzemeltetése, a manuális munkafolyamatok teljeskörű ismerete és aktív gyakorlása
- A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése
- A termeléssel összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel követése
Kapcsolattartás a munkatársakkal, a felmerülő problémák azonnali megoldása
- Javaslattétel és/vagy döntéshozatal a műszakban felmerülő akadályok elhárítására

Elvárások:
- Minimum középfokú műszaki végzettség
- Karbantartói ,gépkezelői vagy egyéb műszaki területen szerzett gyakorlat
- Több műszakos munkarend, illetve folyamatos műszak vállalása
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Határozottság, önállóság

Előny:
- angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Fekete Viktória kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a viktoria.fekete@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1 / 260 2094

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.