Adatrögzítés (Referenciaszám: PJ5114)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapestre, a IX. kerületbe keresünk diákot adminisztratív feladatokra!

Feladatok:
- Dokumentumkezelés
- Adatok rögzítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 16-20 óra vállalása hétköznapokon 8.00 és 16.00 óra között

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzod csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a farkas.margit@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Margit Farkas
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.