Tolatásvezető (Referenciaszám: PJ5112)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Borsod-Abaúj-Zemplén megye,Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Miskolci neves megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladat:
- Sajátcélú vasúti pályahálózaton történő teherkocsi mozgások irányítása
- Esetenként kocsirendezői tevékenység végzése

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Szakmai tapasztalat
- Érvényes SCVPSZU tolatásvezetői vizsga
- Egészségügyi alkalmasság
- Jó problémamegoldó készség, csapatmunka
- Terhelhetőség

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
Miskolc

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Gönczi Barbara kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a barbara.gonczi@pannonjob.hu címre vagy telefonon +36 (46) 320-283 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Gonczi Barbara
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.