Szoftverfejlesztő (Referenciaszám: PJ5033)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári piacvezető autóipari beszállítói partnerünk megbízásából keresünk

SZOFTVERFEJLESZTŐ
munkatársat az informatikai csoportba

FELADATOK:
- Számítógépes programok elkészítése, tesztelése, dokumentálása, hibakeresése
- Az elkészített programok felhasználók felé történő továbbítása, karbantartása és igény szerinti továbbfejlesztése
- Felhasználói használati utasítások kidolgozása a már elkészített programokhoz
- Folyamatos kommunikáció az egyes vállalati területekkel a beérkező megkeresések kapcsán
- Igény szerint segítség a napi informatikai problémák megoldásában

ELVÁRÁSOK:
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Kommunikációs szintű angolnyelv - tudás szóban és írásban egyaránt
- Informatikai angol nyelvű szakmai szöveg értése
- Visual Basic, .NET programozás ismerete

AMIT PARTNERÜNK KÍNÁL:
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Versenyképes bérezés cafeteria rendszerrel
- Bónusz
- Munkába járás támogatása
- Szakmai és nyelvi fejlődési lehetősége

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Takács Gabriella
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.