Minőségügyi mérnök (APQP) (Referenciaszám: PJ5032)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Mór
Munkaidő
teljes munkaidő

Móri multinacionális, autóipari partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségügyi mérnök (APQP)

Főbb feladatok:
- Meghatározott gyártósorok kapcsán felmerülő minőségbiztosítási problémák megfelelő kezelése
- Hibaok elemzés, problémamegoldás, javító és megelőző intézkedések bevezetése
- Alkalmazott módszerek hatékonyságának elemzése (8D, FTA, 5Why, Ishikawa)
- Folyamat - és termékminőség folyamatos javítása
- Állandó részvétel az APQP folyamatokban
- PPAP dokumentáció elkészítése és továbbítása a megrendelők felé
- Termék - és folyamatváltozások nyomon követése
- A felelősségi körébe tartozó gyártósorok termelésére vonatkozó megbeszéléseken való részvétel

Elvárások:
- Mérnöki, vagy más releváns felsőfokú műszaki végzettség
- Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, különösen Word és Excel)
- ISO/TS 16949 és VDA ismeretek
- Minőségügyi auditokkal kapcsolatos releváns tapasztalat

Előny:
- Német nyelvtudás

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk, amennyiben a fent említett QA technikák kapcsán alapos elméleti tudással rendelkeznek!

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Munkába járás támogatása
- ÖNYP hozzájárulás
- Sportolási lehetőség
- Stabil, biztos munkahely

- Korszerű munkakörülmények
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a judit.kovats@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.