Festő-autófényező Miskolc (Referencia szám: PJ3926)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Borsod-Abaúj-Zemplén megye,Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Miskolci neves megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Festő - autófényező

Feladatok:
- A társasághoz javításra és átalakításra érkező vasúti teherkocsik javítása
- Alvázak felületeinek tisztítása, felület előkészítése, festése
- Előkészített kocsik festési munkálatainak elvégzése, festéksűrűség ellenőrzés
- Szárítási hőmérséklet ellenőrzése
- Szabvány szerinti betűírás
- A munkaterületre vonatkozó technológiai utasítások, munkavédelmi utasítások,
kezelési utasítások, környezetvédelmi előírások betartása

- Szerszámok, gépek, berendezések, mérőeszközök, védőfelszerelések rendben tartása
- A munkahelyen rend és tisztaság biztosítása az "5S" szempontjai szerint

Elvárások:
- munkakörhöz szorosan kapcsolódó szakmunkás bizonyítvány (fényező-mázoló-tapétázó)
- többműszakos munkarend vállalása
- szakmai felkészültség
- felelősségvállalás
- precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés
- Béren kívüli juttatás
- Kedvező beutazási támogatás
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Miskolc

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Gönczi Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a barbara.gonczi@pannonjob.hu címre vagy telefonon: +36 (46) 320-283 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Gonczi Barbara
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.