Master Data Administrator (Referenciaszám: PJ5107)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Világhírű székesfehérvári multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Master Data Administrator

Feladatok:
- Vevői és szállítói igények adminisztrálása
- A beérkező igények, feladatok priorizálása és végrehajtása
- Elemzések, kalkulációk készítése
- Adatok rögzítése Oracle rendszerben
- Társosztályokkal való kapcsolattartás

Követelmények:
- MS-Office termékek ismerete
- Erős angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Jó analitikus és problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs készség
- Ügyfélközpontú szemlélet
- Csapatjátékos attitüd
- Büntetlen előélet. Az erkölcsi bizonyítványt a vállalat intézi.

Előny:
- Egyetemi vagy főiskolai végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Oracle ismeret
- Egyéb nyelvismeret

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes jövedelem, cafeteria
- Szakmai fejlődési és karrier lehetőség
- Dinamikusan fejlődő multinacionális háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az andras.galgovszki@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Galgovszki András
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.