Műszaki tréner és koordinátor (Referenciaszám: PJ5026)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

A világ TOP 50 leginnovatívabb vállalatának egyike magyarországi kereskedelmi egységébe keres munkatársat ipari automatizálási területre Budapest vonzáskörzetébe

Műszaki tréner és koordinátor
pozícióba

Feladatok:
- A cég szakterületéhez kapcsolódó oktatási dokumentációk összeállítása, fejlesztése, bővítése
- Kollégák teljes körű szakmai támogatása oktatással kapcsolatos ügyekben
- Több szakterületet érintő (pneumatika, elektronika, stb.), többszintű, moduláris ugyanakkor rugalmas oktatási tematika karbantartása és fejlesztése a piaci igények figyelembevételével.
- Műszaki folyóiratokban a cég termékeivel, fejlesztéseivel, szolgáltatásaival kapcsolatos szakcikkek és szakmai hírlevelek megírása, on-line anyagok szerkesztése, karbantartása.
- Kapcsolatok kiépítése, fejlesztése, ápolása közép- és felsőfokú intézményekkel, szakképző központokkal.
- Értékesítés támogatása (pl. új üzleti partnerek felkutatása)
- Projektek indítása, lebonyolítása, követése, támogatása
- Folyamatos együttműködés a vevőkkel és kollégákkal

Elvárások:
- Mechatronikai mérnök, gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
- Két év releváns szakmai tapasztalat
- Angol tárgyalóképes nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány

Előny:
- Pedagógiai diploma

Amit megbízónk kínál:
Megbízónk hazánkban évek óta jelen lévő közepes méretű cég, amely további bővülés elé néz az elkövetkező időszakban. Családias, összetartó csapatukba keresik kollegájukat, aki szeretne komoly szaktudásra szert tenni vagy a már meglévő szaktudását kamatoztatni automatizálási területen.

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az andras.galgovszki@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Galgovszki Andras
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.