Raktári munkatárs (komissiózó) - Budapest (Referenciaszám: PJ3212)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapest, XXIII. kerületi partnercégünk megbízásából keresünk hosszútávra munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Raktári munkatárs (komissiózó)

Feladatok:
- Beérkező szállítmányok átvétele, tehergépkocsik lepakolása
- Komissiózás

- Áru címkézés
- Leltározásban történő részvétel

Elvárások:
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Alapfokú végzettség

- Rugalmas munkaidő vállalása: 2 műszakos munkarend
- Releváns raktári gyakorlat

Előny:
- Szakmunkás vagy szakközép iskolai végzettség
- Alapfokú számítástechnikai ismeret

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az dorina.szabo@pannonjob.hu címre. Vagy érdeklődjön a 20 247 86 08-as telefonszámon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szabo Dorina
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.