Polcfeltöltésre keresünk diákokat (referenciaszám: pj5106)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

POLCFELTÖLTÉSRE keresünk diákokat!

Feladatok:
- Polcok feltöltése a megadott termékekkel

Elvárások:

- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- 16. életév betöltése
- Megbízhatóság
- Napi 2 óra munkavégzés hétfőtől- szombatig VAGY
- Napi 1 óra munkavégzés szerda és péntek ( igénytől függő)

Amit kínálunk:
- Bruttó 900 Ft/óra

- Rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár
- Dunaújváros
- Keszthely
- Győr
- Pápa
- Mosonmagyaróvár
- Tata
- Komárom

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a farkas.margit@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Margit Farkas
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.