Műszaki beszerző (Referenciaszám: PJ5104)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Veszprém megye,Várpalota
Munkaidő
teljes munkaidő

Veszprém megyei termelő partnercégünk megbízásából keresünk

MŰSZAKI BESZERZŐ, RAKTÁRFELELŐS
munkatársat

Feladatok:
- Beszállítókkal, szolgáltatókkal való kapcsolattartás
- Árajánlatok bekérése, tenderek kiírása, új beszállítók felkutatása
- A karbantartási alkatrész raktárt napra készen tartása, a hiányzó tételek beszerzése
- Havi alkatrész leltár lebonyolítása
- Berendezések, eszközök dokumentációjának karbantartása
- A raktári rend kialakítása és szinten tartása
- Az anyagfelhasználás és az energia felhasználási adatok rögzítése napra készen
- A megelőző karbantartások előtt szükség szerint összegyűjti az alkatrészeket

Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség (gépész technikus, elektro technikus)
- 2+ év termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- SAP ismeret és gyakorlat
- Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:
- Alapfokú angol nyelvtudás

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Takács Gabriella
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.