Üzletágvezető (Referenciaszám: PJ4643)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Üzletágvezető

Feladatok:
- 150 fős üzletág (kis és közepes sorozatgyártás) tevékenységének üzleti és operatív irányítása (gazdasági, műszaki, kereskedelmi területének önálló irányítása)

- Felelősség az üzletág tevékenységének eredményességéért és minőségirányításáért
- Termelési tervek nyomon követése, költséghatékony működés biztosítása, önálló operatív döntések meghozatala
- Üzleti partnerekkel történő tárgyalás, kapcsolattartás
- Új projektek árajánlatainak ellenőrzése, utánkövetése

Elvárás:
- Felsőfokú mérnöki végzettség
- Legalább 3 éves termelési és 1 éves vezetői tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Eredmény- és minőségorientáltság, nagyfokú önállóság
- Tulajdonosi szemlélet
- Határozott, őszinte kommunikáció
- Kiváló számolási készség
- Rugalmasság

Előny:
- Festési területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:
- Változatos, kihívást jelentő feladatok
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Stabil vállalati háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a tunde.petak@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Petak Tunde
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.