Méréstechnikus - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4784)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Újonnan induló, gumi öntőformákat gyártó partnercégünk számára keresünk Székesfehérvárra munkatársat az alábbi munkakörbe:

MÉRÉSTECHNIKUS

Feladatok:

- Mérési feladatok egyeztetése, ütemezése, elvégzése;
- Mérési módszerek kidolgozása, rögzítése;
- Kézi mérőeszközök kalibrálása, kalibrálási utasítás fejlesztése;
- Jegyzőkönyvek készítése.

Elvárások:

- Szakmunkás végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Rajzolvasási ismeret
- Kreativitás, jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Stabil, hosszútávú munkalehetőség
- Átlagon felüli bérezés
- Fiatalos, dinamikus csapat

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az dorina.szabo@pannonjob.hu címre. Vagy érdeklődjön a 20 247 86 08-as telefonszámon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.