Elektronikai technológus (Referenciaszám: PJ4495)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk stabil lábakon álló, prezíc, német munkakultúrát képviselő nemzetközi cégcsoport magyarországi gyára. A gyártás az elektronikai terület széles spektrumát lefedi: panelek kézi, gépi beültetése, összeszerelés, kábelkonfekcionálás stb. széleskörű ipari felhasználásra. Bővülő csapatába keres kollégát az alábbi munkakörbe:

Elektronikai technológus

Feladatok:
- Az elektronikai részleg (közepes szériaszámú panelek gyártása THT és SMD technológiával) műszaki támogatása

- Munkautasítások, gyártási rajzok kiadása és karbantartása

- Új termékek bevezetése, vevőinktől és az anyavállalattól érkező munkautasítások adoptálása
- A dolgozók munkájának szakmai támogatása, esetenként oktatás
- A technológiai folyamatok felügyelete
- Részvétel az új munkahelyek, gyártóeszközök és segédletek megtervezésében

Elvárások:
- Elektronikai felsőfokú végzettség, gyártástechnológiák ismerete
- Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
- Te
rmelési tapasztalat, műszaki szemlélet
- Szakmai elkötelezettség
- Megoldásorientált kreatív gondolkodásmód

Munkavégzés helye: Érd

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatás
- Szakmai sikerekkel kecsegtető feladatok
- Dinamikus, családias, együttműködő csapat

Kérjük, magyar és angol vagy német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az andras.galgovszki@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Galgovszki Andras
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.