Kompresszorkezelő (Referenciaszám: PJ2848)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Veszprém megye,Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Élelmiszeripari területen tevékenykedő veszprémi partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe, munkaerő- kölcsönzés keretein belül:

Kompresszorkezelő

Feladatok:
- a hűtőkompresszorok és a hozzájuk kapcsolódó ammóniás hűtőberendezések működtetése és biztonságtechnikai felügyelete
- a technológiai hűtésigényeknek megfelelő hűtőenergia biztosítása
- gőzfejlesztő berendezések üzemeltetése

Elvárások:
- 12 órás munkavégzés vállalása
- számítógép felhasználó szintű ismerete
- középfokú szakképesítés
- minimum 1-2 éves, termelésben szerzett gyakorlat

Előnyök:
- középfokú végzettség a következő területeken: általános, vagy ipari gépész, lakatos, műszerész, központifűtés- és csőhálózat szerelő
- kompresszorok kezelésében szerzett jártasság
- kazánkezelői ismeretek

Amit partnercégünk kínál:
- hosszútávú munkalehetőség
- versenyképes kereset
- beiskolázás
- béren kívüli juttatások

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Hegyi Róbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a robert.hegyi@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Hegyi Robert
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.