Beszerzési munkatárs (Referenciaszám: PJ5093)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári, magyar tulajdonú, állami szférában tevékenykedő partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Beszerzési munkatárs

Főbb feladatok:
- Árajánlatok bekérése
- Beszerzési döntések előkészítése
- Új beszállítók keresése
- Beszállítókkal kapcsolatos esetleges minőségi és/vagy mennyiségi problémák kezelése
- Megrendelések dokumentálása a társaság vállalatirányítási rendszerében
- Folyamatos együttműködés mind a beszállítókkal, mind a releváns szakterületekkel

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatási rendszer
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, biztos munkahelyen

Kérjük magyar nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a judit.kovats@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kovats Judit
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.