Idegen nyelvű ügyfélkapcsolati munkatárs (Referenciaszám: PJ3982)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budaörsi multinacionális megbízónk számára keresünk NÉMETÜL VAGY SZLOVÉNUL magas szinten beszélő kollégákat az alábbi munkakörbe:

Ügyfélkapcsolati munkatárs - német vagy szlovén nyelvtudással

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
- külföldi autókereskedések/partnerek megkereséseinek fogadása telefonon, email-en,

- autóalkatrészekkel, megrendelésekkel kapcsolatos információnyújtás, problémakezelés/megoldás,
- segítségnyújtás a cég saját, belső elektronikus rendszereit használva,
- napi szintű német vagy szlovén kommunikáció.

Elvárások:
- felsőfokú, közel anyanyelvi szintű német VAGY szlovén nyelvtudás,

- alapszintű angol nyelvtudás írásban (angol nyelvű számítógépes rendszerek problémamentes kezeléséhez),
- minimum középfokú iskolai végzettség,

Amit megbízónk kínál:
- autóipari tapasztalat,
- logisztikai és szállítmányozási terület megismerése,
- versenyképes fizetés + cafetéria + bejárási támogatás

- betanítási időszak, folyamatos képzések
- fiatalos, jó hangulatú, összetartó csapat,
- hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, fix munkaidővel.

Munkavégzés helye: Budaörs (utazási támogatás biztosított!) kijutás: 40,40B,40E,88,140,140A,142,188E, 240 busszal
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ3982) patricia.palvolgyi@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.