Hegesztő - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4808)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Hegesztő

Feladatok:
- Az aktuátor alkatrészek előállítása (hegesztése) a dokumentációk és szabványok betartásával
- A hegesztőgépek üzemeltetése, kapcsolódó dokumentációk elvégzése

- Társ területek támogatása

Elvárások:
- Műszaki irányú szakmunkásbizonyítvány
- Hegesztői végzettség, AWI, AFI hegesztői minősítési bizonyítvány
- Darukezelői és teherkötözői szaktanfolyam
- 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:
- Gépi forgácsoló végzettség/tapasztalat
- Targoncavezetői jogosítvány

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem + cafeteria
- Családias munkakörnyezet

Telefonon: +3620 331 4722
Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pásztor Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az edina.pasztor@pannonjob.hu. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.