SMT karbantartó (Referenciaszám: PJ4798)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Győr-Moson-Sopron megye,Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Győri elektronikai partnercégünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

SMT KARBANTARTÓ

Feladatok:
- SMT gépek működésében fellépő hibák gyors és szakszerű javítása (SIEMENS,DEK,SOLTEC,REHM,ASYS,ROMMEL stb.)
- A gyártóberendezések karbantartási utasításnak megfelelő megelőző karbantartásának és ellenőrzésének elvégzése
- Az elvégzett munkák és a hiba okok megfelelő dokumentálása
- Új gyártósorok telepítésének támogatása vagy meglévő gyártósorok áttelepítése, átalakítása
- Az új termékek bevezetéséhez szükséges támogatás

Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség
- SMT területen szerzett többéves tapasztalat
- A munkafeladatokban felsorolt berendezések felépítésének alapos ismerete
- Többműszakos munkarend vállalása
- Kiváló problémamegoldó készség
- Csapatmunkára való képesség
- Önálló munkavégzés

Előny:
- Hullámforrasztó berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
- SMT sortelepítésben, sorépítésben szerzett tapasztalat
- Autóiparban szerzett tapasztalat
- IPC ismeret

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Széleskörű juttatási csomag
- Tiszta, higiénikus és modern munkahelyi környezet
- Családias munkahelyi légkör

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a agnes.danko@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.