Ajánlatadó mérnök (Referenciaszám: PJ4574)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Világhírű székesfehérvári multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Ajánlatadó mérnök

Feladatok:
- Ajánlatok készítése együttműködve az értékesítési és termelési területekkel

- Kapcsolattartás a nemzetközi kereskedőkkel, vevőkkel
- Gyárthatóság elbírálása
- Termékspecifikációk egyeztetése a vevőkkel
- Vevői látogatások szervezése ajánlatadási fázisban
- Egyeztetés a vevővel a megvalósíthatóság, profitabilitás érdekében
- Szerszámrendelések indítása az informatikai rendszerben
- Menedzsment tájékoztatása

Elvárások:
- 1-3 év gyártásban szerzett tapasztalat
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- CAD szoftverek alapfokú ismerete

Előny:
- Projektvezetésben szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes jövedelem, cafeteria
- Szakmai fejlődési és karrier lehetőség
- Dinamikusan fejlődő multinacionális háttér

Kérjük, magyar és angol vagy német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az andras.galgovszki@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.