Műszakvezető raktáros (Referenciaszám: PJ4834)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Győr-Moson-Sopron megye,Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe

MŰSZAKVEZETŐ RAKTÁROS

Feladatok:
- A beérkező anyagok mennyiségi és minőségi átvétele, a beérkezések dokumentálása;
- Raktározási, szállítási, tárolási folyamatok irányítása és szervezése a rábízott műszakon belül;
- A folyamatok teljes körű dokumentációjának vezetése számítógépes rendszerben;
- Beosztott alkalmazottak munkájának irányítása;
- Problémás helyzetek kezelése, javító intézkedések megvalósítása;
- Raktári rend, a biztonsági, higiéniai és tűzvédelmi előírások betartatása;

Elvárások:
- Érvényes 3324 kódú vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány;
- Szállítmányozás-, raktár,- logisztikai területen szerzett tapasztalat;
- Alap szintű számítástechnikai ismeretek;
- Megbízható nyitott, ambiciózus, dinamikus személyiség;
- Több műszakos munkarend vállalása;
- Vonalkód azonosítású raktári gyakorlat;
- Büntetlen előélet;

Munkavégzés helye:
- Győr

Kérjük magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát és a targoncavezetői jogosítvány másolatát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az agnes.danko@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációs lapot válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.