Minőségügyi mérnök (Referenciaszám: PJ5024)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári székhelyű multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségügyi mérnök

Feladatok:
- Minőségügyi feladatok felügyelete és irányítása
- Minőségügyi tervezés kialakítása, fejlesztése (KPI; VSM)
- Folyamatos együttműködés a fejlesztési területekkel
- Preventív és korrekciós intézkedések elvégzése
- A társosztályokkal történő együttműködés, beszállítókkal való kapcsolattartás, vevők igényeinek feltérképezése
- A gyártási folyamatok, eredmények teljes körű dokumentálása
- Belső és külső auditokon való részvétel, riportok dokumentálása
- A minőségügyi folyamatok fejlesztése és az irányelvek meghatározása (SOPs, tesztek, mérési eszközök, Poke-yoke)

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Minimum három éves szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Jó szervezőkészség és analitikus készség
- Problémamegoldó készség
- Proaktív szemlélet

Amit partnerünk kínál:
- Egyedi gyártási technológia megismerése
- Nemzetközi projektekben való részvétel
- Kreatív munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az andras.galgovszki@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.