Raktári munkatárs (Referenciaszám: PJ4840)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat 22.kerületbe az alábbi munkakörbe:

Raktári munkatárs

Feladatok:
- Áru átvétele, áru csomagolás, áru áttárolás

- Raktárosi feladatok ellátása, kézi és gépi anyagmozgatás
- Napi adminisztráció elvégezése

Elvárások:
- Középfokú iskolai végzettség

- Alapszintű számítógépes ismeretek
- Megbízhatóság, önállóság

Előny:
- Raktáros tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes bérezés

- Kedvező beutazási támogatás
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
- Budapest XXII. kerület

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Mituk Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a edina.mituk@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.