Fröccsöntő folyamatmérnök (Referenciaszám: PJ4716)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Mór
Munkaidő
teljes munkaidő

Fejér megyei multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Fröccsöntő folyamatmérnök

Feladatok:
- Fröccsöntési technológiák kidolgozása és fejlesztése
- Aktív részvétel a gyártási folyamatok kialakításában, fejlesztésében, munkautasítások készítésében
- A gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése, adminisztrálása, javíttatása
- Gépek, berendezések és a vonatkozó karbantartási dokumentációk napi szintű ellenőrzése
- Karbantartási utasítások követése
- Egyes műszaki berendezések, illetve gépek és szerszámok beállítása
- A termelés folyamatos figyelemmel kísérése, zökkenőmentességének biztosítása
- A területi művezető támogatása, illetve a dolgozók oktatásában való részvétel
- A fröccsöntő terület folyamatos fejlesztése, alkalmanként a területen végbemenő minőségügyi, műszaki tevékenységekben való közreműködés

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki, vagy gépésztechnikus végzettség
- Erős, kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- CAD szoftver ismerete
- Termelő, illetve gyártó cégnél, kifejezetten fröccsöntési területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
- Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:
- Autóipari területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Munkába járás támogatása
- ÖNYP hozzájárulás
- Sportolási lehetőség
- Stabil, biztos munkahely

- Korszerű munkakörülmények
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a judit.kovats@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.