Telefonos értékesítő munkatárs (Referenciaszám: PJ4689)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Multinacionális ügyfélkörrel rendelkező, telekommunikációs termékek értékesítésével foglalkozó partnercégünk kiemelkedő karrierlehetőséget kínál hosszútávra teljes vagy 6 órás részmunkaidőben az alábbi pozícióba:

Telefonos értékesítő munkatárs

Feladatok:
- multinacionális nagyvállalatok telekommunikációs kampányainak, termékeinek, szolgáltatásainak, aktuális akcióinak telefonon történő értékesítése,

- kimenő hívások indítása meglévő vagy új ügyfelek számára,
- ügyféligények felmérése,
- az értékesítési csapat támogatása,
- hívások adminisztrációja.

Elvárások:
- középiskolai végzettség (érettségi),

- telefonos értékesítés, telesales területén szerzett minimum fél éves szakmai (vagy gyakornoki) tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
- kimagasló kommunikációs és meggyőző készség.

Amit megbízónk kínál:
- fix alapbér és bónusz, cafeteria

- hosszútávú karrierlehetőség
- betanítási időszak, folyamatos képzések
- fiatalos csapat, nagyszerű légkör
- tanulási és fejlődési lehetőség
- azonnali kezdés

Munkavégzés helye: Budapest III. vagy IX. kerület

Foglalkoztatás jellege: teljes vagy részmunkaidő (6 óra)
Munkaidő: fix munkaidő hétfőtől - péntekig
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a patricia.palvolgyi@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.