Villamosipari technikus (Referenciaszám: PJ4622)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Miskolc közelében lévő neves megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Villamosipari technikus

Feladatok:

- Folyamatszabályozási és irányítástechnikai rendszerek vagy automatizált berendezések összeszerelése, építése, beüzemelése, üzemeltetése, karbantartása, felmerülő üzemzavarok meghatározása és elhárítása
-Ipari műszerezés, vezeték- és vezérlőrendszerek telepítése, csatlakoztatása, karbantartása és módosítása
-Különböző fogyasztók (villamos gépek, világítástechnikai eszközök, elosztószekrények) villamos hálózatba kötése
-Villamos berendezések napi, ütemezett karbantartása, javítások elvégzése
-Karbantartási-műszaki dokumentáció kezelése
-Alkatrészcserék végrehajtása
-Részvétel a tervszerű megelőző karbantartásokban

Elvárások:

-Villamosipari technikus, automatizálási technikus vagy elektronikai műszerész végzettség
-Folyamatszabályozási és irányítástechnikai ismeretek
-Segítség nyújtása folyamatszabályozási és irányítástechnikai rendszerek tervezésében, fejlesztésében, üzembe helyezésében, kezelésében és karbantartásában, az elvégzett munka dokumentálásában
-Villamos kapcsolási rajz és tervrajzok értelmezése, műhelypéldány elkészítése
-Termelő cégnél karbantartóként, meghibásodások javításában szerzett tapasztalat
-Többműszakos munkarend vállalása
-Terhelhetőség, megbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés
-Egészségügyi alkalmasság

Előny:

- PLC vagy mikrovezérlő programozás előnyt jelent

Amit kínálunk:
-Versenyképes bérezés
-Béren kívüli juttatások
-Kedvező beutazási támogatás
-Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Miskolc környéke

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Likai Szabina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a szabina.likai@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.