Műanyagüzemi operátor (Referenciaszám: PJ4610)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Műanyagüzemi gépkezelő

Feladatok:
- Műanyag fröccsöntő-gép és perifériáinak kezelése
- Öntvények előkészítése, felület-kezelése

Elvárások:
- Fémipari -és/vagy festő szakmunkás végzettség/tapasztalat
- 3 műszak vállalása
- Megfelelő egészségi állapot, jó teherbírás
- Alapvető számítástechnikai ismeretek

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Béren kívüli juttatások
- Céges buszjáratok vagy kedvező beutazási támogatás

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dobos Adrienn kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, e-mailen az adrienn.dobos@pannonjob.hu címre vagy jelentkezzen az alábbi telefonszámon: +36202757667. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.