Technikai gépbeállító (Referenciaszám: PJ3801)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Veszprém megye,Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Veszprémi élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk műszaki végzettséggel pályakezdő, vagy szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Technikai gépbeállító

Feladatok:
- Termelési gépek üzemeltetése, karbantartása
- A műszakban történt események rögzítése az üzemeltetési jelentésben

- Az időszakos, tervezett karbantartásokban, meghibásodások javításában aktív részvétel

Elvárások:
- Műszaki végzettség vagy szakmai tapasztalat
- Pneumatikai és elektromos ismeretek
- 3 műszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk kínál:

- Versenyképes fizetés
- Cafeteria
- Ingyenes céges buszjáratok
- Folyamatos szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:
- Veszprém

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Hegyi Róbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a robert.hegyi@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.