Operatív beszerző (Referenciaszám: PJ5015)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Mór
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Móri autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Operatív beszerző

Feladatok:
- NPR anyagok beszerzése
- Beszállító bázis karbantartása és versenyeztetése
- A központból érkező ajánlatok kezelése
- Áregyeztetés, változtatások követése
- Statisztikák készítése a menedzsment számára

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Gyártó környezetben, beszerzési területen szerzett tapasztalat
- SAP ismeret
- Középszintű angol nyelvismeret

Előny:
- Autóiparban szerzett több éves beszerzési tapasztalat
- Német vagy spanyol nyelvismeret

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú, stabil munkalehetőség multinacionális környezetben
- Kiváló fejlődési - és karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el jelentkezését Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.vitos@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.