HR adminisztrátor (Referenciaszám: PJ5014)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Törökbálint, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelkedő karrierlehetőségekkel rendelkező, fejlődést kínáló törökbálinti partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe, határozatlan időre:

HR adminisztrátor

Feladatok:

  • A javadalmazási csoport munkájának folyamatos adminisztratív támogatása, különös tekintettel a tömeges nyilatkozatok begyűjtésére (pl. adókedvezmény, juttatási elemek, pótszabadság) és az adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítésére

  • A javadalmazási csoport munkájának segítése, alkalmanként helyettesítés

  • Az elektronikus és papír alapú személyi anyagok folyamatos frissítése, az adatbázis állandó fejlesztése, hiánypótlások

  • Munkaügyi ügyfélszolgálat a dolgozók számára

  • Részvétel projekt jellegű feladatokban

Az ideális jelölt:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik

  • Gyakorlott és tapasztalt Excel felhasználó

  • Precíz, megbízható és proaktív, munkáját önállóság és strukturáltság jellemzi

  • Nyitott, kiegyensúlyozott, fiatalos lendületet és motiváltság jellemzi személyiségében

A munka betöltéséhez előnyt jelenthet:

  • Angol nyelven legalább társalgási szinten kommunikál

  • Ismeri a NexonBér és a NexonTime programokat, valamint a Workday rendszert

Amit a cég nyújt:

  • stabil nagyvállalati háttér

  • belső karrierprogramok, fejlődési lehetőséggel

  • kiemelt bérezés

  • fiatalos, kedves, lendületes csapat

  • cég által biztosított járatokkal a munkavégzés helye 20 perc alatt megközelíthető

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el e-mailen a zupko.judit@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

https://www.facebook.com/pannonjob" data-width="100px" data-height="40px" data-colorscheme="light" data-layout="standard" data-action="like" data-show-faces="false" data-send="true">

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.