Törzsadatállomány (MasterData) koordinátor (Referenciaszám: PJ3847)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Dunaharaszti, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnercégünk dunaharaszti központjába keresünk határozatlan időre munkatársat az alábbi munkakörbe:

Törzsadatállomány koordinátor

Feladatok:
- Törzsadat állomány karbantartása és ellenőrzése a folyamatos üzletmenet biztosítása érdekében
- Biztosítja, hogy a Master Data csoporthoz beérkezett kérések, a vonatkozó vállalati szabályrendszerrel összhangban, pontosan legyenek kivitelezve a megszabott időkorlátokon belül
- Biztosítja az egymással összefügésben álló Törzsadatok közti konzisztenciát
- Megoldja és követi a kapcsolódó üzleti folyamatokkal ill. a Shared Services-zel felmerült ügyeket

Elvárások:
- középfokú végzettség
- minimum 1 év masterdata/adminisztrátor tapasztalat
- erős felhasználói szintű Excel ismeret
- aktív középfokú angol nyelvtudás
- jó elemzőkészség
- Precizitás
- Eredményorientáltság
- Monotonitás tűrés

Előny:
- ERP és CRM tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:
- jó megközelíthetőség (Budapestről céges autóbusszal)
- dinamikus csapat
- kiváló munkakörnyezet

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szlanka Eszter kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a eszter.szlanka@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.